13 Temmuz 2011 Çarşamba

bugün benim doğumgünüm....

bol teşekkürlü, bol sevinçli, bol mululuklu, tebessümlü bir gün bugün bunları yaşadım ben, her doğumgünüm gibi. her sene aynı heyecanı tadıyodur mutlaka her insan. çocukluğa dönüş gibi ya da içimizde saklı olan çocuğun açığa çıkması gibi. azcık şımartılmak senede bir gün de olsa farklı bir his. atılan mesajlar, sevdiklerden duyulanlar, sürprizler.. umulmadık insanların beraber happy birthday! diye kutlaması, alkışlanmak.. azcık utangaç, içten içe mutlu ama.. hatırlanmanın, sevilmenin verdiği haz. bir yandan da 1 seneyi daha geride bırakmanın verdiği burukluk.. ama en güzeli de yeni yaşa, yeni yıla merhaba demek. değişik bir his aslında hem mutlu hem buruk..

geçen senelerde yaşananlara duyulan pişmanlıkların, keşkelerin yeni senenin parıltılı ışığında kayboluşu, senin de umursamaman, yeni umutlarla devam etmen.
bu arada seneler hızla akıp geçmiş ve ben 30 olmuşum :))
2 yorum:

 1. nice sağlıklı mutlu senelere ve birlikte inşallah canımm. mor kelbeğim benim hep mutlu ol :)))

  YanıtlaSil
 2. Bu Mayo Clinic'ten genel bir mesajdır ve böbrek satın almakla ilgileniyoruz, eğer bir böbrek satmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki e-posta adresimizden doğrudan bizimle iletişime geçin.
  mayocareclinic@gmail.com
  Not: Bu güvenli bir işlemdir ve güvenliğiniz garanti edilir.
  Daha fazla bilgi için lütfen bize bir e-posta mesajı gönderin.

  YanıtlaSil

 
©Vintage butterfly for zeynep desing by Cns'desing